O spoločnosti

Magic Box Slovakia, s.r.o. je nezávislá filmová distribučná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Zo začiatku sa venovala video a DVD distribúcii, od septembra 2004, kedy bola premiéra filmu Kill Bill 2, sa zaoberá aj kinodistribúciou. Spolu s českými spoločnosťami BIOSCOP a Magic Box Slovakia je dcérskou spoločnosťou skupiny AQS.

 

V našom portfóliu je bohatá ponuka filmových noviniek a diel filmovej klasiky z americkej, európskej, slovenskej a českej produkcie. Veľký divácky úspech zaznamenali filmy podľa knižných predlôh ako Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol, Stratené dievča či Malý princ. Pravidelne distribuujeme novinky Woodyho Allena ako Polnoc v Paríži, Jasmínine slzy, Iracionálny muž, Café Society, či Koleso zázrakov. Vysokú divácku návštevnosť majú tiež naše animované filmy ako Príšerákovci (2017), Robinson Crusoe (2016) či u detí populárna licencia Asterix a Obelix.

Sme výhradným distribútorom prestížnych spoločností DISNEY, WARNER HOME VIDEO a PARAMOUNT PICTURES na DVD a BD nosičoch.

Pod novou značkou Fan Style sa od roku 2017 venujeme predaju filmového merchandisingu licencií ako Star Wars alebo Hra o tróny.