Sin city- Ženská, pre ktorú by som vraždil 

 

premiéra: 04. 09. 2014

 

Pôvodný názov: SIN CITY A Dame to Kill For
Žáner: akčný, krimi, thriller
Minutáž: 103
Pôvod: USA (2014)
Réžia: Frank Miller, Robert Rodriguez
Scenár: Frank Miller
Kamera: Robert Rodriguez
Hudba: Robert Rodriguez
Hrajú: Jessica Alba, Mickey Rourke, Rosario Dawson, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Bruce Willis, Josh Brolin, Jamie Chung, Lady Gaga

NA STIAHNUTIE

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

e ďalšia dusná noc. Bezvetrie a horúčava . Dwight (Josh Brolin) dumá o tom, koľkokrát to už v živote zbabral a čo by dal za to, keby dostal šancu začať znovu a s čistým štítom. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požiada ho, aby ju ochránil pred násilníckym manželom. Dwight však netuší, že Ava má úplne iné úmysly…

Marv (Mickey Rourke) sa prebudí na diaľnici, obklopený niekoľkými mŕtvymi telami a ani za nič si nemôže spomenúť, kde sa tam vzal.

Sebavedomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce v hre poraziť najväčšieho zloducha v meste, senátora Roarka. No zahráva si s nebezpečným mužom a udalosti sa vymknú kontrole.

Striptérka Nancy (Jessica Alba) sa len ťažko vyrovnáva so smrťou Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrť pomstiť za každú cenu.

V pokračovaní kultového filmu Sin City sa v niekoľkých prepojených poviedkach vraciame do mesta hriechu, plného kriminálnikov, skorumpovaných policajtov, zabijakov a sexy žien. Tento krát i v 3D.