Prime

 

premiéra: 04. 05. 2006

 

Pôvodný názov: Prime
Žáner: Komédia
Minutáž: 105
Pôvod: USA (2005)
Réžia: Ben Younger
Scenár: Ben Younger
Kamera: William Rexer
Hudba: Ryan Shore
Hrajú: Uma Thurman (Rafi Gardet), Meryl Streep (Lisa Metzger), Bryan Greenberg (David Bloomberg), Jon Abrahams (Morris), Zak Orth (Randall), Annie Parisse (Katherine)

NA STIAHNUTIE

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

Fotografka Rafi (Uma Thurman) je veľmi atraktívna 37-ročná žena. Po rozvode rieši sklamania z mužov so skúsenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Tá jej poradí, aby si našla takého muža, ktorý jej vráti chuť do života.

A tak sa Rafi zoznámi so šarmantným Davidom (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 rokov mladší. Na pravidelných sedeniach s terapeutkou Rafi žiari šťastím a pri konverzácii zabieha až do tých najintímnejších detailov mileneckého vzťahu. Lisa je spokojná s pozitívnym vývojom klientky. Jej spokojnosť s vyliečenou Rafi skončí v tej chvíli, keď zistí, že ten ideálny muž je jej jediný syn!

Ľahké to asi nebude, pretože skúsená psychologička musí vyhľadať sama pomoc v terapeutickej ambulancii…

Režisér Ben Younger (Riziko) obsadil do hlavných úloh tejto inteligentnej a svižnej komédieUmu Thurman (Pulp Fiction: Historky z podsvetia, Kill Bill 1 a 2) a nestarnúcu Meryl Streep, ktorá získala Oskara za hlavnú úlohu vo filme Sofiina voľba a Kramerová verzus Kramer a nádejného Bryana Greenberga.