Poslední plavky 

 

premiéra: 07. 02. 2017

 

Pôvodný názov: Poslední plavky
Žáner: Komédia
Minutáž: 99
Pôvod: Česká republika (2007)
Réžia: Michal Krajňák
Kamera: Martin Matiášek
Hudba: Lukáš Moudrý
Hrajú: Petr Čtvrtníček, Josef Polášek, Rudolf Hrušínský, Jiří Lábus, Martin Písařík, Kristina Farkašová…

NA STIAHNUTIE

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

Film „Poslední Plavky“ je príbehom Jardy Kuchaře, hrdinu zašlej éry tuzexového bonu. Jeho finančný príjem spočíva v prenájme vlastného bytu. Každé leto je prinútený tráviť u opusteného rybníka, kde prevádzkuje ešte opustenejší bufet. Jeho pravou rukou (a to je ľavák) je miestna postavička Kamil Hošpes. Medzi hŕstku zákazníkov patrí dvojica traktoristov Jirka s Péťou a Jardov úhlavný nepriateľ, fanatický rybár Pepa Vrtílek so svojim psom Pepíkom.

Rozmarné letné dni sú narušené zjavením sumca obrovských rozmerov. Z hlbín vôd tretej závlahovej kategórie sa vynoril taký gigantický sumec , že by z neho mohla byť rybárska senzácia leta…

Jarda Kuchař preto povoláva rybárov z celej republiky. A dvaja skutočne prídu…

V hlavných úlohách komédie Poslední plavky sa predstaví Petr Čtvrtníček (Obsluhoval jsem anglického krále, Rafťáci, Doblba!, Mazaný Filip) a Josef Polášek (Doblba!, Štěstí, Mistři, Divoké včely).

Ďalej vo filme uvidíme napríklad Jiřího Lábuse (Obsluhoval jsem anglického krále, Babí léto, Tmavomodrý svět) alebo Martina Písaříka (Ro(c)k podvraťáků, Snowboarďáci, Městem chodí Mikuláš, seriál Bazén).