Panenstvo na obtiaž

premiéra: 03. 11. 2005

 

Pôvodný názov: Bare Bea
Žáner: Komédia
Minutáž: 83
Pôvod: Nórsko / Švédsko (2004)
Réžia: Petter Naess
Scenár: Johan Bogaeus
Kamera: Marius Johansen Hansen
Hudba: Surferosa
Hrajú: Kaia Foss (Bea), Maria Brinch (Anniken), Kim S. Falck-Jorgensen (Anders), Kamilla Gronli Hartwig (Mia), Espen Klouman-Hoiner (Daniel), Ida Thurman-Moe (Sara)

NA STIAHNUTIE

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

Bea chodí do druhého ročníka strednej školy , píše do školského časopisu a je posledná panna v triede. Je zamilovaná do najkrásnejšieho, najmúdrejšieho chalana na škole – do štvrtáka Daniela. Stane sa zázrak. Bea sa dozvie, že sympatie sú vzájomné. Zrazu je nový set získavania sexuálnych skúseností na dosah. Podľa jej kamarátok je tu však malý problém: keď chce baba prísť o panenstvo, nemôže to byť jej chalan , aby sa nestrápnila. Našťastie kamarátka Mia má riešenie menom Anders.

Anders chce byť záhradníkom, má 19 rokov a je totálne nezaujímavý. Preto je to ten pravý kandidát. Mia dohodne Beae a Andersovi schôdzku , ale zabudne mu povedať, že úlohu „posteľového kamaráta“ má iba z núdze a dočasne. Po ťažkopádnom začiatku sa dajú úspešne dokopy a Andres má dôvod veriť, že sa s Beaou majú úprimne radi. Ale Bea chce byť s Danielom. Alebo nie? Alebo chce niečo úplne iné?

Panenstvo na obtiaž je svižná komédia , plná peripetií, dievčenských pôvabov, nadhľadu a primeranej erotiky. Réžie sa ujal Petter Naess, ktorý má na svojom konte už nomináciu na za film Elling.