Kuriér: Reštart 

 

premiéra: 03. 09. 2015

 

Pôvodný názov: The Transporter Legacy
Žáner: akčný, thriller
Minutáž: 90
Pôvod: Francúzsko (2015)
Réžia: Camille Delamarre
Scenár: Luc Besson, Bill Collage
Kamera: Darius Khondji
Hrajú: Ed Skrein, Loan Chabanol, Lenn Kudrjawizki, Radivoje Bukvic, a ďalší

NA STIAHNUTIE

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

Bývalý žoldnier pre zvláštne vojenské operácie, Frank Martin (Ed Skrein), momentálne žije menej nebezpečným životom. Teda aspoň si to myslí. Pracuje ako kuriér najrôznejších typoch zásielok pre rôznych pochybných zákazníkov. Táto práca vyžaduje chladnú hlavu, excelentné vodičské schopnosti a občas tiež precízne schopnosti zabijaka.

Keď Franka navštívi otec (Ray Stevenson), naplánujú si spoločný, odpočinkový víkend. Ten sa však zmení v katastrofu. Rafinovaná a okúzľujúca Anna (Loan Chabanol) a jej tri zvodné spoločnice najmú Franka, aby im pomohol zorganizovať bankovú lúpež storočia.

Frank musí využiť všetky svoje schopnosti, ale hlavne skúsenosti s rýchlou jazdou, aby sa pokúsil v lúpeži predbehnúť šéfa presláveného ruského gangu.

Netuší, že je vtiahnutý do nebezpečnej hry vypočítavých žien, ktoré prahnú po pomste…

Scenárista Luc Besson sa vracia na plátna kín v najlepšej forme. Kuriér: Reštart prináša divoké naháňačky, rýchle autá, nádherné ženy a silnú nálož akcie. V dnes už kultovej úlohe Franka Martina sa predstaví nová herecká tvár – charizmatický britský herec Ed Skrein (Hra o tróny).