premiéra: 15. 03. 2018

Dostupnosť formátov:  2D

Jazyková verzia filmu: slovenský dabing

Pôvodný názov: GNOME ALONE

Žáner: Animovaný

Minutáž: 89′

Prístupnosť: od 7 rokov

Pôvod: USA

Rok výroby: 2017

Réžia: Peter Lepeniotis

Scenár: Zina Zaflow, Michael Schwartz

V slovenskom znení: Dominika Žiaranová (Chloe), Ondrej Kaprálik (Liam), Juraj Predmerský (Zook), Peter Rúfus (Quicksilver), Dagmar Sanitrová (matka), Martin Kaprálik (Zamphir), Miroslava Drínová (Britany), Alfréd Aczel (Bravo), Peter Krajčovič (Charlie), Peter Kollárik (Alpha) a iní…

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

Chloe a jej mama Katarína sa už zasa sťahujú. Tentokrát si na novom mieste prenajali nádherný, rozľahlý, gotický dom, plný zvláštnych záhradných trpaslíkov.

Dcéra ale nemá čas venovať svoje myšlienky novému domu. Začína chodiť do novej školy a snaží sa spriateliť sa so svojimi spolužiačkami. K týmto starostiam pribudla ešte jedna a to, že sa do nej zaľúbil susedov chlapec Liam, ktorý sa  pred ňou neustále predvádza a snaží sa upútať jej pozornosť.

Postupne si ale Chloe začína všímať, že sa v dome dejú zvláštne veci. Všade sa povaľujú obaly od sladkostí, ktorá niekto pojedol. Akoby to mali na svedomí trpaslíci. Zdá sa jej, akoby ju pozorovali a občas na ňu žmurkali, niekedy si dokonca myslí, že sa hýbu.

Chloe rýchlo pochopí, že nemá vidiny, ale že trpaslíci sú skutočne živí, zistí tiež, že sú tu preto, aby ochraňovali dom, ktorému hrozí nebezpečenstvo.

PRIPRAVUJEME

DVD a Blu-ray Novinky