Paparazzi

premiéra: 14. 04. 2005

Pôvodný názov: Paparazzi
Žáner: Thriller
Minutáž: 84
Pôvod: USA (2004)
Réžia: Paul Abascal
Scenár: Forrest Smith
Kamera: Daryn Okada
Hudba: Brian Tyler
Hrajú: Cole Hauser (Bo Laramie), Robin Tunney (Abby Laramie), Dennis Farina (detektiv Burton), Tom Sizemore (Rex Harper), Daniel Baldwin (Wendell Stokes), Tom Hollander (Leonard Clark), Kevin Cage (Kevin Rosner)

NA STIAHNUTIE

TRAILER K FILMU

OBSAH A FOTOGRAFIE K FILMU

Bo Laramie je nová hviezda hollywoodských akčných filmov. Je atraktívny, má sporiadanú rodinu, ktorá sa snaží zachovať súkromie, tak ako sa len dá a každý jeho film se stáva hitom. Ale za úspech sa platí. V tomto prípade vo forme neodbytného fotografa celebrít, Rexa Harpera, ktorý odštartuje poľovačku na škandálne fotografie slávnej rodiny.

Trúfalosť Rexa Harpera a jeho kolegov sa neustále stupňuje. Otravný paparazzi, Laramieho a jeho rodinu neustále prenasleduje. Spôsobý dopravnú nehodu, pri ktorej ohrozí život slávného herca i jeho blízkych. Laramie sa rozhodne paparazzimu pomstiť a začne jednať…

Hlavné úlohy v napínavom thrillery, odohrávajúcom sa v atraktívnom prostredí hollywoodských hviezd si zahral Cole Hauser (Rýchlo a zbesilo 2/2 Fast 2 Furious, Slzy slnka/Tears of the Sun), Robin Tunney (Pokiaľ nás smrť nerozdelí/The In-Laws, Vertical Limit) a Tom Sizemor (Pearl Harbor, Čierny jastrab zostrelený/Black Hawk Down).